OSTU- JA MAKSETINGIMUSED

Ostutingimused:
Vigri veebipoe omanik on Vigri Kohvik OÜ (registrikood: 14359638), juriidilise aadressiga Purje 8, Tallinn 11911, Eesti.
Vigri veebipoe kontakt e-mail on: pood@vigrikohvik.ee

Ostulepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo:
Ostutingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes (€) ja märgitud toodete juurde.
Eraldi tasu rakendub kauba kohaletoimetamine kulleri teenuste puhul. Kohaletoimetamise tasu kuvatakse kliendile tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult toote juures (koostisosad, säilitamistingimused, kogus).

Tellimuse vormistamine ja kinnitamine:
Tellimusi on võimalik kätte alates 48h pärast tellimuse tegemist.
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud toode/tooted ostukorvi. Ostukorvis kuvatakse väljavalitud tooted ning lõppsumma. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad (nimi, aadress, e-posti aadress, telefon) ning valida tellimuse kättesaamise kuupäev ja kellaaeg. Tellimuse kokkuvõttes on võimalik valida kättesaamise viis: ise järele tulles või kullerteenust kasutades. Tellimuse eest saab tasuda Maksekeskuse pangalinkide kaudu (pärast makset vajutada nupule “Tagasi kaupmehe juurde”).
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.
Müüja saadab kliendile e-posti teel tellimuse kinnituse.
Kui müüjal ei ole võimalik tellimust täita (osaliselt või täielikult) teavitab ta sellest klienti esimesel võimalusel ning pakub asendustooteid. Täitmata tellimuse maksumus tagastatakse 14-päeva jooksul.

Tellimuse kättesaamine:
Tellimusele saab ise järele tulla Vigri kohviku kööki, mis asub kohvikuga samas majas, uks paremat kätt (aadress Masti 17, Tallinn 11911).
Tellimusi väljastatakse kohviku lahtiolekuaegadel E-R 10-19, L-P 11-19.
Tellitud tooted on võimalik tellida soovitud aadressile, kasutades selleks kulleri teenuseid. Selleks on võimalik kättesaamise all valida kuller, mille lõplik hind sõltub sihtpunktist.
Tellimus toimetatakse kliendini tema poolt valitud ajal.
Kullerteenust osutatakse Tallinnas ja Viimsi vallas (v.a Prangli saar ja Naissaar). Vigri kohviku lepingulised partnerid kullerteenuse osutamisel on Kulleripoisid OÜ ja Fasty Delivery OÜ.
Kui tellimusele ei ole järele tuldud 24 tunni möödumisel on müüjal õigus tellimus kellelegi teisele müüa. Tellimusele mitte järele tulles loobute tellimusest ning tellimuse maksumus tagastamisele ei kuulu.

NB! Alaealised (alla 18-aastased) alkohoolseid jooke tellida ei saa ning neile kaupa ei väljastata.

Sooduskoodi kasutamine:
Tellimuse eest tasudes on võimalik kasutada sooduskoodi. Selleks tuleb kupongi lahtrisse kirjutada unikaalne sooduskood, misjärel väheneb ostukorvi kogusumma sooduskoodi protsendi või kindla summa võrra.

Tellimuse tühistamine ja tagastamise tingimused:
Tellimust on kliendil võimalik tühistada teavitades müüjat sellest ette vähemalt 2 päeva.
Veebipoes müügil olevate toodete puhul on tegemist kiiresti riknevate ja vananevate toodetega, millest tulenevalt ei ole kliendil õigus sõlmitud lepingust taganeda (VÕS §54 lõige 4).

Üldsätted:
Müüjal on õigus ühepoolselt tingimuse muuta ja täiendada, avaldades need veebipoe ostutingimuste all (https://vigrikohvik.ee/ostu-ja-maksetingimused/).
Klient nõustub veebipoest tellimuse kinnitamisega tingimustes sätestatuga.
Tootmismahu täitumisel on müüjal õigus peatada tellimuste vastuvõtmine.
Müüjal on õigus määrata toodetele vähim ja suurim kaal/kogus, mida on võimalik tellida.

Pretensioonide esitamise õigus ja vaidluste lahendamine:
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kõikidest pretensioonidest palume teada anda e-maili teel: pood@vigrikohvik.ee
Veebipood vastab ostja poolt esitatud kaebustele kirjalikult 5 tööpäeva jooksul.
Kui klient ja veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppeliselt, on kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuste läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Otseturundusteated ja privaatsuspoliitika:
Vigri veebipood kasutab kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (nimi, aadress, e-posti aadress, telefon) ainult tellimuse töötlemiseks ning tellimuse kliendini toimetamiseks. Veebipoe haldaja edastab isikuandmeid kullerteenust pakkuvale ettevõttele ainult tellimuse kohaletoimetamiseks.
Vigri veebipood saadab kliendile uudiskirju ja pakkumisi e-posti aadressile, juhul kui klient on selleks nõusoleku andnud.
Kõikidel uudiskirjade ja pakkumiste saajatel on võimalus sellest loobuda, andes meile sellest teada e-kirja teel (pood@vigrikohvik.ee) või e-kirjas kuvatud moodustel

Vigri Kohvik OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Vigri Kohvik OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.